logo.png
NEWSLETTER
 

Newsletter 4

Posledný štvrtý newsletter projektu EduZWaCE je teraz k dispozícii v digitálnej podobe a môžete si ho stiahnuť z našej webovej stránky v slovenčine. Zostávajúce dve projektové stretnutia boli presunuté do virtuálneho priestoru; konali sa 26. júna a 30. septembra. Partneri diskutovali ako o aktualizáciách zásadných výstupov, pilotných školeniach a národných workshopoch, tak o riadení projektu a jeho finančných otázkach.

Stiahni newsletter

Newsletter 3

Tretí newsletter projektu EduZWaCE je teraz k dispozícii v digitálnej podobe a môžete si ho stiahnuť z našej webovej stránky v slovenčine. Naše konzorcium sa zúčastnilo samitu pre virtuálne vzdelávanie (#HES2020), ktoré sa konalo v období od 31 augusta do 2 septembra 2020.

Stiahni newsletter

Newsletter 2

Druhý newsletter projektu EduZWaCE je teraz k dispozícii. Tretie nadnárodné stretnutie k projektu EduZWaCE, ktorého organizátorom bola Univerzita v Maribore, sa konalo 23. - 25. októbra v priestoroch kongresového centra Bernardin v slovinskom meste Portorož 

Stiahni newsletter

Newsletter 1

 

Prvý newsletter projektu EduZWaCE je teraz k dispozícii v digitálnej podobe a môžete si ho stiahnuť z našej webovej stránky v slovenčine. Ak máte záujem dostávať newslettre priamo do svojej e-mailovej schránky, vyplňte a odošlite, prosím, formulár na oficiálnej stránke projektu, kde ho nájdete aj v ďalších jazykoch.

Stiahni newsletter

Portorož, Slovinsko

V dňoch 23. a 25. októbra 2019 sa konalo tretie projektové stretnutie v Slovinsku. Na tomto stretnutí sa partneri venovali obsahu pripravovaných kurzov o obehovej ekonomike a diskutovali o tom ako by mal vyzerať diagnostický nástroj, s ktorým by si firmy mohli vyhodnotiť úroveň ako majú implementované princípy obehovej ekonomiky v svojom biznise .

Lisabon, Portugalsko

V dňoch 23. a 24. mája 2019 sa konalo v poradí druhé projektové stretnutie v lisabonskom energetickom centre LNEG. Na tomto stretnutí partneri hodnotili kvalitu doteraz uplatnených metód pri vývoji projektových nástrojov a plnenie záväzkov vyplývajúcich z projektu.

Trikala, Grécko

Prvé stretnutie partnerov projektu EduZWaCE sa uskutočnilo v priestoroch koordinátora projektu v gréckej Trikale. Počas dvoch dní, 20. a 21. novembra 2018 nadizajnovali partneri komponenty, ktoré budú počas realizácie projektu vytvárané. Prvá fáza projektu sa venuje príprave elektronickej databázy a knižnici informačných zdrojov k téme obehovej ekonomiky.

 
 
PARTNERI

Za projektom stojí konzorcium desiatich organizácii z ôsmich krajín: AKETH-EG a Global Reach z Grécka, NCSPC z Rumunska, ATMOTERM z Poľska, Stadlabor z Rakúska, Enviros z Čiech, portugalský LNEG, španielsky Prospektiker, Univerzita zo slovinského Mariboru a samozrejme naša organizácia EKOrast zo Slovenska. 

EduZWaCE_partneri.jpg
logosbeneficaireserasmusleft_en.jpg